Naše služby

Národní investiční holding se zabývá investicemi, prodejem a pronájmem všech druhů nemovitostí. Naším cílem je Vám maximálně usnadnit proces výběru a rovněž zajistit, aby vše proběhle korektně a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Při poskytování našich služeb klademe důraz na začlenění maximální právní ochrany a spravedlivého přístupu. Rádi bychom naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře v ČR. Proto vše zajišťujeme dle zákona, dobrých mravů a také etických zásad společnosti.

Které konkrétní služby Vám nabízíme?

OCEŇOVÁNÍ A DOKUMENTACE NEMOVITOSTÍ

V souvislosti s prodejem, či jiným převodem nemovitosti (dědění, darování, vklad do obchodní společnosti atp.), zajišťujeme pro naše klienty kvalifikované oceňování nemovitostí, věcných břemen, kontrolu právních vazeb, popřípadě technické posouzení stavebními experty. Oceňování se provádí na základě sofistikované srovnávací analýzy, která zohledňuje jak globální, tak lokální realitní trh. Spolu s tím zajistíme kompletní dokumentaci Vaší nemovitosti (včetně fotodokumentace interiéru a exteriéru) takovým způsobem, aby výstupní materiály pro inzerci působily maximálně atraktivně pro potencionální zájemce.

NÁVRH OBCHODNÍ STRATEGIE A ÚSCHOVA

Chápeme, že má každý klient své vlastní potřeby a pohled na věc, proto od nás očekávejte vždy maximálně individuální přístup, díky kterému jsme schopni Vám doporučit a navrhnout ten nejefektivnější způsob prodeje / pronájmu, ušití přímo Vám na míru. V případě potřeby Vám také nabízíme možnost úschovy finančních prostředků za uskutečněnou transakci po libovolně dlouhou dobu – vybrat si můžete mezi úschovou přímo v naší kanceláři, u advokáta, notáře nebo v bance.

NÁVRH MARKETINGOVÉ STRATEGIE

Jsme připraveni Vaši nemovitost maximálně zviditelnit a nabídnout napříč celým internetem tak, aby se dostala k co největší množině zájemců. Díky naší dlouhodobé spolupráci s desítkami realitních serverů po celé České republice, jsme schopni Vám zajistit opravdu exkluzivní umístění – Vaši inzerci totiž TOPujeme, a tím účinně zvyšujeme šanci na rychlý prodej. Díky naší profesionální fotodokumentaci (včetně následnému postprocessingu fotek) dokážeme z Vaší nemovitosti vytěžit skutečně maximum, a tak si můžete být jisti vždy skvělým prvním dojmem všech potencionálních zájemců.

VYPRACOVÁNÍ SMLUV A DAŇOVÝCH PŘIZNÁNÍ

Řádně vypracované smlouvy jsou alfa-omegou každého úspěšného a bezproblémového obchodu. Proto, ve spolupráci s našimi právními experty, svědomitě dbáme na to, aby námi připravované smlouvy (a další potřebné dokumenty) splňovaly všechny náležitosti, které jsou definovány platnou legislativou a zákony České republiky. Zařídíme pro Vás vše od prvotního návrhu smluv kupních, budoucích kupních, smluv o úschově kupní ceny, smluv o převodu členských práv atp., technické zprávy, průkazu energetické náročnosti, zápisu do katastru nemovitostí, až po přípravu daňového přiznání k převodu nemovitosti.

ORGANIZACE PROHLÍDEK A ANALÝZA ZÁJEMCŮ

Je pro nás velmi důležité, aby se Vaše nemovitost dostala do dobrých rukou, proto se všech prohlídek vždy osobně účastní zkušený realitní obchodník, který se krom profesionální prezentace objektu, postará také o prvotní analýzu zájemce. Díky té jsme schopni pro Vás již při prvním kontaktu vysledovat možná budoucí rizika a předejít tak potencionálně problematickému obchodu.

PRAVIDELNÁ INFORMOVANOST KLIENTŮ

Přijetím Vaší nemovitosti do našeho katalogu nám práce rozhodně nekončí, spíše naopak – po celou dobu s Vámi zůstáváme v úzkém kontaktu a denně pro Vás monitorujeme situaci na realitním trhu tak, abychom Vám v případě potřeby doporučili úpravu nabídky, či podmínek prodeje / pronájmu. Díky této úzké spolupráci si tak můžete být vždy jisti, že Vaši nemovitost zhodnotíte za ty nejlepší možné tržní ceny.

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Stojíte o některou z nemovitostí, ale nemáte dostatečné množství vlastních finančních prostředků? Pomůžeme Vám se získáním hypotečního úvěru či stavebního spoření, jakožto nejdostupnějšího a nejběžnějšího prostředku pro financování kupované nemovitosti. Díky našim dlouholetým zkušenostem z oblasti hypotečního trhu jsme schopni Vám doporučit a zprostředkovat ty nejvýhodnější dostupné hypoteční produkty.